News Portal

 • सेञ्चुरी बैंकले पश्चिम रुकुमका कृषकलाई सहुलियतपूर्ण कर्जा २६ माघ, २०७७

  आर्थीकसंसार संवाददाता२६ माघ, २०७७
  ८८६ पटक
  २६ माघ, २०७७

  काठमाडौं । सेञ्चुरी कमर्सियल बैंकले पश्चिम रुकुमका कृषकलाई सहुलियतपूर्ण कर्जा दिने भएको छ । बैंकले उक्त स्थानका व्यवसायीलाई कृषि क्षेत्रको व्यवसायिकतामार्फत आत्मनिर्भर नगरपालिका निर्माणका लागि उक्त सहयोग गर्ने भएको हो ।
  सोसम्बन्धी सेञ्चुरी कमर्सियल बैंक र आठबीसकोट नगरपालिका (पश्चिम रुकुम)बीच सहुलियतपूर्ण कर्जा सहजीकरण कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने सम्झौता भएको छ । उक्त सम्झदारीपत्रमा बैंकको तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत तुलसीराम गौतम र नगरपालिकको तर्फबाट नगरप्रमुख गोर्ख बहादुर केसीले हस्ताक्षर गरेका हुन् ।
  रुकूम जिल्लाको आठबिसकोट नगरपालिकामा ‘कृषक सहकार्य समूह’मार्फत त्यस क्षेत्रमा सम्भावना भएका कृषि, वनजन्य व्यवसाय, प्राङ्गारिक एवं उच्च मूल्यका कृषि उत्पादन र कृषि व्यवसायीकरणका लागि बैंकले सहज र सहुलियतपूर्ण कर्जा उपलब्ध गराउने उद्देश्य रहेको छ ।बैंकले हाल आफ्ना १२० शाखा १० वटा एक्सटेन्सन काउन्टर, २१ बान्चलेस बैंकिङ्ग ८८ एटिएममार्फत वित्तीय सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्