News Portal

 • महालक्ष्मी विकास बैंक र कान्तिपुर अस्पतालबीच छुटसम्बन्धी सम्झौता

  आर्थीकसंसार संवाददाता३२ साउन, २०७८
  ८९३ पटक
  ३२ साउन, २०७८

  काठमाडौं । महालक्ष्मी विकास बैंकले आफ्ना ग्राहकहरुलाई सुलभ तथा गुणस्तरीय स्वास्थ्य सेवा प्रदान गर्ने कान्तिपुर अस्पतालसँग सम्झौता गरेको छ । उक्त सम्झौताअनुसार बैंकका ग्राहकहरुले कान्तिपुर अस्पतालमा उपचार गराउँदा विभिन्न सेवा शुल्कहरुमा छुट पाउनेछन् ।
  उक्त सम्झौतापत्रमा अस्पतालका तर्फबाट कार्यकारी निर्देशक हिमालय बिक्रममल्ल ठकुरी र बैंकका तर्फबाट बानेश्वर शाखाका प्रमुख विकास रावलले हस्ताक्षर गरेका छन् ।
  सम्झौताअनुसार बैंकको डेबिट कार्ड र मोबाइल बैंकिङमार्फत भुक्तानी गर्ने ग्राहकहरुले अस्पतालमा निःशुल्क एम्बुलेन्स सेवा, बेड चार्ज/आइसियु/यचसुयु, भेन्टिलेटर चार्ज र फार्मेसीमा १० प्रतिशत छुट प्राप्त गर्नुका साथै जेनरल बेड चार्ज/क्याबिन, इन्भेस्टिगेशन (ल्याब, एक्स रे, युएसजी, इसिजि इन्डोस्कोपी, पिएफटि, इको)मा १५ प्रतिशतको आकर्षक छुट प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।
  देशका १०३ वटा शाखाहरुबाट बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्दै आएको महालक्ष्मी विकास बैंकले कोभिड–१९ को जोखिमलाई न्यूनीकरण गर्न सकेसम्म डिजिटल बैकिङ्गमार्फत कारोबार गर्न आग्रह गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्