News Portal

 • प्राइम बैंकद्वारा वीर अस्पताललाई स्वास्थ्य सामाग्री सहयोग

  आर्थीकसंसार संवाददाता१२ जेठ, २०७८
  ९८३ पटक
  १२ जेठ, २०७८

  काठमाडौं । प्राइम बैंकले कोभिड–१९ महामारीविरुद्ध लड्न देशको विभिन्न अस्पतालहरुलाई स्वास्थ्य सामग्रीहरु सहयोग गरेको छ ।
  बैंकले यस क्रममा वीर अस्पताललाई ३० लाख बराबरको स्वास्थ्य सामग्री सहयोगस्वरुप प्रदान गरेको छ । बैंकले अस्पताललाई पिपिइ सेट, पोर्टेवल अक्सिजन सिलिण्डर, फेस मास्क, सानिटाइजर, अक्सिजन ट्रलिलगायतका विभिन्न स्वास्थ सामग्रीहरु प्रदान गरेको हो ।
  बैंकका सञ्चालक मनोज पौडेलले कोभिड युनीफाइड केन्द्रीय अस्पताल (वीर अस्पताल)का प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत डा. जागेश्वर गौतमलाई एक समारोहकाबीच उक्त स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरे ।
  यसका साथै बैंकले सुदूरपश्चिम क्षेत्रको सेती प्रादेशिक अस्पताल र महाकाली अस्पताललाई क्रमशः ६० थान तथा ४० थान अक्सिजन सिलिण्डर वितरण गरेको छ । बैंकले कोभिड­१९ विरुद्धको लडाइँमा गर्दै आएको सहयोगलाई भविष्यमा समेत जारी राख्ने जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्