News Portal

 • ग्रिन डेभलपमेन्ट बैंकको चैत १७ गते बुक क्लोज

  आर्थीकसंसार संवाददाता१ चैत्र, २०७७
  ३७३ पटक
  १ चैत्र, २०७७

  काठमाडौं । ग्रिन डेभलपमेन्ट बैंकको आगामी चैत १७ गते बुक क्लोज हुने भएको छ । वार्षिक साधारणसभामा जाने प्रयोजनको लागि कम्पनीको उक्त एकदिन बुक क्लोज हुन लागेको हो ।
  फागुन २८ गते बसेको कम्पनी सञ्चालक समितिको बैठकले उक्त निर्णय गरेको हो । बैठकले कम्पनीको आठौं वार्षिक साधारणसभा आगामी चैत २८ गते शनिबार बस्दै छ । यससँगै चैत १७ गतेसम्म कायम सेयरधनीले प्रस्तावित ५.१० प्रतिशत लाभांश तथा सभामा भाग लिन पाउने छन् । गत आवको नाफाबाट सेयधरनीलाई ४.८४५ प्रतिशत बोनस र ०.२५५ प्रतिशत नगद गरी कूल ५.१० प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको थियो । हाल संस्थाको चुक्ता पुँजी ५० करोड रुपैयाँ रहेको छ । ४.८४५ प्रतिशत बोनसपछि संस्थाको चुक्ता पुँजी ५२ करोड ४२ लाख रुपैयाँ पुग्ने छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्