News Portal

 • सवारी चालक अनुमतिपत्रको आवेदन खुल्यो

  आर्थीकसंसार संवाददाता१७ मंसिर, २०७७
  १८३४ पटक
  १७ मंसिर, २०७७

  काठमाडौं । यातायात व्यवस्था विभागले सवारी चालक अनुमतिपत्रको आवेदन खुलाएको छ । विभागले बुधबार एक सूचना जारी गर्दै सवारी चालक अनुमतिपत्रको आवेदन खुला गरेको जनाएको हो ।
  विभागले जारी गरेको सूचनाका अनुसार सातै प्रदेशमा सवारी चालक अनुमतिपत्र आवेदन खुलाइएको हो ।
  चालक अनुमतिपत्रको परीक्षा र अनलाइन फारम दर्ता सम्बन्धित प्रदेशको भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्रालय र त्यसअन्तर्गतका कार्यालयको माग बमोजिम खोलिने विभागले जानकारी दिएको छ । सवारी अनुमतिपत्र लिन चाहनेले अनलाइनमार्फत आवेदन दिन सक्ने व्यवस्था गरिएको छ । त्यसका लागि आवेदकले सम्बन्धित प्रदेशको भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्रालय र त्यसअन्तर्गतका कार्यालयको मागबमोजिम काम गर्नुपर्नेछ । आवेदकले सम्बन्धित प्रदेश मन्त्रालय र यातायात कार्यालयहरुमा सोझै सम्पर्क गरी आवेदन दिने व्यवस्था समेत मिलाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्