News Portal

 • सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकले मनायो १८औं वार्षिकोत्सव, उत्कृष्ट बैंकिङ सेवा दिने प्रतिबद्धता

  आर्थीकसंसार संवाददाता१५ कार्तिक, २०७९
  ५६ पटक
  १५ कार्तिक, २०७९

  काठमाडौं । सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकले १८औं वार्षिकोत्सव मनाएको छ । कात्तिक १३ गते पर्न गएको वार्षिक उत्सवको अवसरमा बैंकले केक कटिङ लगायतका कार्यक्रमहरु गरेर हर्षउल्लासका साथ आफ्नो वार्षिकोत्सव कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।
  बैंकले उक्त कार्यक्रम बैंकको केन्द्रिय कार्यालय, बालुवाटार, काठमाडौंमा मनाएको हो । वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा गरिएको उक्त कार्यक्रममा बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुयोग श्रेष्ठद्वारा बैंकमा १० वर्ष पूरा गरेका कर्मचारीहरुलाई सम्मान गरी कदरपत्र प्रदान गरिएको थियो ।
  साग्रिला डेभलपमेन्ट बैकले आफ्ना ग्राहकवर्ग तथा शेयरधनीहरुको विश्वासले अलग्गै पहिचान बनाउन सफल भई आजको दिनमा आफ्नो कार्यकालको १८औं वार्षिकोत्सव उत्साहका साथ मनाउन सफल भएको छ ।
  साथै, ग्राहकहरुको आवश्यकतालाई मध्यनजर गर्दै बैंकले आफ्ना सेवा चुस्त दुरुस्त बनाउने प्रतिबद्धता समेत गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्