News Portal

 • एभरेष्ट बैंकले कागजात बिनै २ लाखसम्म ऋण दिने, बैंक धाउनै नपर्ने

  आर्थीकसंसार संवाददाता२ असोज, २०७९
  ६१ पटक
  २ असोज, २०७९

  काठमाडौं । एभरेष्ट बैंकले इ-पैचो फोनलोनको सुविधा शुरु गरेको छ । इबिएल टच २४ एपका योग्य प्रयोगकर्ताहरूका लागि तत्काल धितोरहित ऋण उपलब्ध गराउन बैंकले उक्त सेवा शुरु गरेको हो ।
  योग्य एभरेष्ट बैंक खातावालाहरूले अब जमानत, कागजी कार्य, वा बैंक भ्रमण बिना तत्काल २ लाखसम्म ऋण पाउने छन् । इ-पैचो फोनलोन विभिन्न समय फ्रेमहरूमा भुक्तानी गर्न सकिन्छ । यसमा एक महिनाभित्र वा ३, ६, ९ वा १२ महिनाको लागि किस्ता (इएमआई) का आधारमा भुक्तानी गर्न सकिने व्यवस्था गरिएको छ ।
  ऋणको पूर्व भुक्तानीको विकल्प पनि ग्राहकहरुको लागी उपलब्ध छ, जो आफ्नो ऋण चाँडै भुक्तान गर्न चाहन्छन् । इ-पैचो फोनलोनका लागि योग्य ग्राहकहरूले कुनै पनि फोनपे मर्चेन्टमा क्यूआर भुक्तानी प्रयोग गर्दा ‘बाई नाउ पे लेटर’ सेवाहरू पनि प्राप्त गर्न सक्छन् । यी सेवाहरूमा पहुँच प्राप्त गर्न ग्राहकहरूले प्रमाणित इमेल ठेगानाको साथ इ-पैचो फोनलोनमा दर्ता गर्नुपर्ने हुन्छ ।
  इ-पैचो फोनलोनको लागि योग्यता विभिन्न मापदण्डहरूको आधारमा स्वचालित रूपमा निर्णय गरिन्छ, जस्तै तलब खाता, नियमित कारोबार, बैंकसँग कुनै अन्य ऋण आदि । योग्य ग्राहकहरूले इ-पैचो फोनलोन आइकन र ‘दर्ता गर्नुहोस्’ बटन देख्नेछन् । ग्राहकहरूले इ-पैचो फोनेलोनका सबै सेवाहरू एक पटक दर्ता र इमेल प्रमाणीकरण गरेपछि प्राप्त गर्न सक्ने छन् ।
  ‘क्रेडिट पहुँच देशमा कुख्यात रूपमा गाह्रो छ,’ एभरेष्ट बैंकका एसएमईररिटेल प्रमुख विष्णु ज्ञवालीले भने, ‘हामीले योग्य ग्राहकहरूलाई सजिलो क्रेडिट पहुँच प्राप्त गर्न अनुमति दिने निर्णय गरेका छौं, इ-पैचो फोनलोन तुरुन्तै वितरण गरिन्छ, र भुक्तानीहरू स्वचालित रूपमा लिइन्छ, त्यसैले ग्राहकहरूले पनि भुक्तानी गर्न चिन्ता लिनु पर्दैन, उनीहरूलाई आवश्यक सन्तुलन कायम गर्न आवश्यक छ, र हामी बाँकीको हेर्ने छौं ।’

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्