News Portal

 • सानिमा लाइफद्धारा एजेन्सी म्यानेजर उत्प्रेरणा तथा सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न

  आर्थीकसंसार संवाददाता२१ चैत्र, २०७८
  ५८१ पटक
  २१ चैत्र, २०७८

  काठमाडौं । सानिमा लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको बागलुङ क्षेत्रले कम्पनीका एजेन्सी म्यानेजरहरुलाई उत्प्रेरणा तथा सम्मान कार्यक्रम गरेको छ । कम्पनीले एजेन्सी म्यानेजरको क्षमता बृद्धिका लागि उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरेको जनाएको छ ।
  कार्यक्रममा कम्पनीको मुख्य प्रबन्धक गणेश चौलागाईँ र धौलागिरी क्षेत्रका प्रमुख बलराम कँडेलले प्रशिक्षण दिएका थिए । उक्त कार्यक्रममा साबिक धौलागिरी अञ्चलका करिब दुई सय एजेन्सी म्यानेजरहरको उपस्थिति रहेको थियो ।
  कार्यक्रममा संस्थाका मुख्य प्रबन्धक गणेश चौलागाईंले अब सानिमा लाइफ धौलागिरी क्षेत्रमा ‘एक ब्यक्ति एक बीमा’ कार्यक्रम र दुई हजार जनालाई अभिकर्ताको स्वरोजगार अभियान अगाडी बढाएको बताए ।
  कार्यक्रममा धौलागिरी क्षेत्र बाट ‘एमडिआरटी २०२२’ मा एमडिआरडी छनोट हुने दुई सीता देबी शर्मा सापकोटा र सितादेबी सापकोटा कँडेललाई सम्मान समेत गरिएको थियो ।

  कम्पनीका बागलुङ शाखाका बजार अधिकृत प्रेमप्रसाद ढकालको संचालन गरेको कार्यक्रममा वरिष्ठ एजेन्सी म्याजरको तर्फबाट राम बहादुर थापा र सितादेबी शर्मा सापकोटाले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रम क्षेत्रका प्रमुख बलराम कँडेलको अध्यक्षता, कुश्मा शाखाका प्रबन्धक सुर्य प्रसाद पौडेलको स्वागत मन्तव्य राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्