News Portal

 • प्राइम लाइफको बरिष्ठ नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृतमा निर्मल दाहाल नियुक्त

  आर्थीकसंसार संवाददाता२१ चैत्र, २०७८
  ५६० पटक
  २१ चैत्र, २०७८

  काठमाडौं । प्राइम लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको बरिष्ठ प्रमुख कार्यकारी अधिकृतमा निर्मल दाहाल नियुक्त भएका छन् । कम्पनीले उनलाई आजैदेखि लागु हुने गरी नियुक्त गरेको हो ।
  दहाल बिगत २० बर्ष भन्दा बढी बैक तथा वित्तिय क्षेत्रमा व्यवस्थापकिय तहमा रहि कार्य गर्दै आइरहेका छन् । कम्पनीले उनलाई प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बनाउने गरी बरिष्ठ नायब प्रमुख कार्यकारी अधिकृतमा नियुक्त गरेको हो ।
  कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत मनोज कुमार भट्टराईको कार्यकाल सकिदैछ । उनि बाहिरिए सँगै कम्पनीले दाहाललाई सिइओ बनाउने तयारी गरेको छ ।
  प्राइमलाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी २०६५ जेठ २२ गतेदेखि सञ्चालनमा थियो । मजबुत सुरुआतसँगै प्राइमलाइफले सबल संरचनायुक्त व्यावसायिक स्वरुप तथा संस्थागत सुशासन प्रणाली अवलम्बन गरी देशको उत्कृष्ट जीवन बीमा कम्पनीको परिचय बनाएको छ । कम्पनी आगामी दिनमा अझ बढी उत्तरदायी तथा व्यावसायिक भई जीवन बीमा व्यवसायलाई पारदर्शी बनाउँदै उत्कृष्ट जीवन बिमा सेवा प्रदायकको पहिचान बनाउन प्रयासरत छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्