News Portal

 • तोकिएका जिल्लामा बीमाको प्रचारमुलक कार्यक्रम गर्न समितिको निर्देशन

  आर्थीकसंसार संवाददाता२८ फागुन, २०७८
  ६१३ पटक
  २८ फागुन, २०७८

  काठमाडौं । बीमा समितिले सम्पुर्ण जीवन बीमा कम्पनीहरुलाई जिल्ला तोकेर तोकिएको जिल्लामा बीमा सम्बन्धी प्रचारात्मक कार्य सञ्चालन गर्न निर्देशन दिएको छ । समितिले गत १३ गते जीवन बीमा कम्पनीहरुलाई जिल्ला विभाजन गर्ने प्रयोजनका लागि चिठ्ठा कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो ।
  तत्काल गोलाप्रथाबाट आफ्नो भागमा परेका जिल्ला मध्ये कम्पनीहरु विचको आपसी सहमतिमा जिल्ला साटा साट भएको थियो । यसरी कम्पनीहरुले आपसी सहमतिमा गरेको साटासाट पछि समितिले प्रत्येक कम्पनीलाई चार चार वटा जिल्लाको सूचि तयार पारिदिएको छ ।
  समितिले हिमाल, तराई, पूर्वी पहाड र पश्चिम पहाड अन्तर्गतका जिल्ला छुट्टाएर समावेशी हिसावले वर्गिकरण गरेको थियो । सोहि आधारमा गोलाप्रथा गरी भाग लगाइएको हो । १९ वटै बीमा कम्पनीहरु हिमाली जिल्ला, तराईका जिल्ला, पूर्वी पहाड र पश्चिम पहाडका जिल्लामा पुग्ने छन् । ‍सबैभन्दा ठुलो नेटवर्क भएको नेपाल लाइफ सिन्धुपाल्चोक, रुपन्देही, भक्तपुर र प्युठानमा पुग्नेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्