News Portal

 • मल्पी इन्टरनेशनल कलेजले सेयर बजारबारे जानकारी दिन सुरु गर्यो बुटक्याम्प

  आर्थीकसंसार संवाददाता२२ फागुन, २०७८
  ८६५ पटक
  २२ फागुन, २०७८

  काठमाडौं । मल्पी इन्टरनेशनल कलेजको सेन्टर फर फाइनान्स, बैंकिङ एण्ड इन्स्योरेन्सले फागुन २२–२७, २०७८ सम्म लगानी साक्षरतासम्बन्धी बुटक्याम्प आयोजना गर्दैछ । यस कार्यक्रममा हाम्रो कर्पोरेट साझेदारहरू बैंक, अग्रणी स्टक ब्रोकर कम्पनी, शेयर विश्लेषणात्मक सफ्टवेयर कम्पनी र सेयर बजारका दिग्गज खेलाडीहरूको सहकार्य रहनेछ । यो बुटक्याम्पको सम्पूर्ण सत्र पूरा गरेपछि उपस्थित हुने सबैलाई निःशुल्क प्रमाणपत्र वितरण गरिने छ ।
  बुटक्याम्प ६ दिनसम्म चल्नेछ । यसले तपाइँलाई नेपाल स्टक एक्सचेन्जमा तपाइँको लगानीलाई कसरी सुरुवात गर्न सकिन्छ भन्नेबारे तपाइँलाई जान्न आवश्यक पर्ने आधारभूत कुराहरू सिकाउनेछ । यदि तपाईं शेयर बजारमा लगानी गर्न इच्छुक हुनुहुन्छ तर कहाँबाट सुरु गर्ने अनिश्चित हुनुहुन्छ भने, यो लगानी साक्षरता बुटक्याम्प अत्यन्त उपयोगी हुनेछ, किनकि यसले तपाईंलाई सबै शेयर वजारक आवश्यक जानकारी प्रदान गर्दछ ।
  लगानी साक्षरता बुटक्याम्पको अवधिभरि, हामीसँग एनआईबीएल एस क्यापिटल लिमिटेड, अनलाइन सेक्युरिटिज प्रा.लि., एसएमटीएम क्यापिटल का विशेषज्ञहरू र दिलिप कुमार मुन्नाकर्मी (जो धेरै अनुभवी लगानीकर्ता हुन्) हुनेछन् । लगानी साक्षरता बुटक्याम्प सबैका लागि उपयोगी हुनेछ र सबैलाई बहुमूल्य र बहुमूल्य जानकारीहरू दिने निश्चित छ ।
  सहभागीहरूले कुनै पनि प्रश्नहरू सोध्न वा विशेषज्ञहरूसँग आफ्ना विचारहरू साझा गर्न सक्छन्, जसले कुनै पनि शंकाहरू हटाउन वा कुनै पनि सहभागीको जिज्ञासा मेटाउनेछन् । लगानी साक्षरता बुटक्याम्प सबैका लागि निःशुल्क हो र यसमा सिटहरू सीमित छन् । यदि तपाईं छुटाउन चाहनुहुन्न भने आफ्नो विवरण चाँडै दर्ता गरी सीट सुरक्षित गर्नुहोस् किनकि जुमको सहभागी सीमाको कारणले गर्दा पहिला दर्ता हुनेलाई प्राथमिकता दिइनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्