News Portal

 • बीओकेका ग्राहकलाई केजिएच होटल तथा रिसोर्टमा छुट

  आर्थीकसंसार संवाददाता८ कार्तिक, २०७८
  ७३० पटक
  ८ कार्तिक, २०७८

  काठमाडौं । बैंक अफ काठमाण्डूका ग्राहकले काठमाडौं गेष्ट हाउस (केजिएच)को सेवामा छुट पाउने भएका छन् ।
  बैंकका ग्राहकले डेबिट कार्ड, क्रेडिट कार्ड तथा मोबाइल बैंकिङ्ग बाट क्यूआर कोड स्क्यान गरी भुक्तानी गर्दा काठमाडौं गेष्ट हाउसको सेवामा छुट पाउने भएका हुन् । सम्झौताअन्तर्गत संग्रहालयको प्रवेश शुल्कमा बैंकका ग्राहकले ५० प्रतिशत र अन्य सेवा तथा सुविधाहरुमा १५ प्रतिशत छुट पाउनेछन् ।
  काठमाडौं गेस्ट हाउस समूहअन्तर्गत ठमेलमा काठमाडौं गेस्ट हाउस, हात्तिसारमा माया मानोर बुटिक होटल, बुढानिलकण्ठमा पार्क भिलेज रिसोर्ट, चितवनमा मारुनी स्यानक्टुअरी लज, पोखरामा हिमालयन फ्रन्ट भ्यू होटल र लुम्बिनीमा रहेको बुद्धमाया गार्डेनमा बैंकका ग्राहकले छुट पाउनेछन् ।
  उक्त छुटको उपयोग गर्नको लागि ग्राहकहरुले बैंकको कार्ड तथा मोबाइल बैंकिङ्गको प्रयोग गरी भुक्तानी गर्नुपर्नेछ । काठमाडौं गेस्ट हाउस ग्रुपले विगत ५० वर्षदेखि देशको प्रमुख शहरहरुबाट सेवाग्राहीहरुलाई गुणस्तरीय सेवा तथा सुविधाहरु प्रदान गर्दै आईरहेको छ ।
  बैंक अफ काठमाण्डू लिमिटेडले ९१ शाखा कार्यालयहरु, ८० एटिएम र १० एक्स्टेन्सन काउन्टरबाट आफ्ना ग्राहकहरुलाई बैंकिङ्ग सुविधा प्रदान गर्दै आईरहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्