News Portal

 • माउन्टेजइनर्जीको सातौं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न, एक जना सञ्चालकनियुक्त

  आर्थीकसंसार संवाददाता१ माघ, २०७७
  १९३ पटक
  १ माघ, २०७७

  काठमाडौं । माउन्टेन इनर्जी नेपाल लिमिटेडको सातौं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न गरेकोे भएको छ । कम्पनीको पौष २७ गते आम्रापाली ब्याङक्वेट क्याटरिङ्ग एण्ड इभेन्ट, भाटभटेनी, कठमाडौंमा सम्पन्न साधारण सभाले सर्वसाधारण शेयरधनीबाट प्रतिनिधित्व गर्ने गरी शेयरधनी रचना अधिकारीलाई सञ्चालक पदमा नियुक्त गरेको छ ।
  कम्पनीले संचालक समितिको वार्षिक प्रतिवेदन, लेखा परीक्षकको प्रतिवेदनसहितको २०७७ आसाढ मसान्तको वासलात तथा सोही मितिमा समाप्त आ.व. २०७६/०७७ को नाफा नोक्सान हिसाब, सोही अवधिको नगद प्रवाह विवरण र सोही अवधिको वित्तीय विवरणसँग सम्बन्धित अनुसूचीहरु पारित गरेको छ ।
  उक्त साधारण सभाले आ.व. २०७७/०७८ मा लेखा परिक्षण कार्य गर्नका लागि बि.आर.पाण्डे एण्ड एसोसियट्स, चार्टर्ड एकाउण्टेण्टस्लाई नियुक्त गर्ने तथा निजको पारिश्रमिक तोक्ने प्रस्ताव समेत अनुमोदन गरेको छ ।
  साथै सभाले अध्यक्ष तथा संचालकहरुलाई प्रति बैंठक रु. ५ हजार भत्ता समेत उपलब्ध गराउने प्रस्तावसमेत पारित गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्