News Portal

 • महुली लघुवित्तद्वारा वृद्धवृद्धा लक्षित स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण

  आर्थीकसंसार संवाददाता२९ जेठ, २०७८
  ७९२ पटक
  २९ जेठ, २०७८

  काठमाडौं । महुली लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडको शाखा कार्यालय वालांखाले शुक्रबारका भोजपुर जिल्लास्थित आमचोक गाउँपालिकामा सञ्चालनमा आएको कोभिड–१९ बिरुद्धको भेरोसेल खोप अभियानलाई लक्षित गरी आज एक कार्यक्रमका बीच वृद्धवृद्धालाई लक्षित गरी स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरेको छ । संस्थाले संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्वअन्तर्गत उक्त सहयोग गरेको जनाएको छ ।
  यता उक्त खोप अभियानलाई लक्षित गरी महुली लघुवित्तद्वारा इप्रका आमचोक इन्चार्ज मनबहादुर शुवेडि, प्रहरी चौकी दुम्मानाका प्रहरी प्रमुख तथा चुमुलुङ्मा एफएमका स्टेसन मेनेजर राजिनकुमार राईलाई समेत स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरिएको थियो ।
  राष्ट्रव्यापी खोप अभियानलाई सहयोग पुर्याउन तथा बृद्धहरुको स्वास्थ्यलाई ख्याल गरी स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराएको वित्तीय संस्थाले जनाएको छ । सोही अवसरमा आमचोक गापा वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष नेत्रबहादुर खत्रीले महुलीको यस परोपकारी धर्मलाई खुलेर तारीफ गर्दै सामाजिक क्षेत्रमा अगाडि बढ्न हौसला प्रदान गरेका छन् भने उनले सोही अवसरमा हामीलाई आवश्यक अनुसारको खोप ल्याउन नसक्नु हाम्रो कमजोरी रहेको बताउँदै खोप लगाउनबाट भने कसैलाई बन्चित नगराउने बताएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्