News Portal

 • एशियन लाइफद्वारा मृत्यु बीमा दाबी भुक्तानी

  आर्थीकसंसार संवाददाता१९ पौष, २०७७
  ८०८ पटक
  १९ पौष, २०७७

  काठमाडौं । एशियन लाइफ इन्स्योरेन्सको दाङ्ग शाखाले मृत्यु दाबी भुक्तानी गरेको छ । कम्पनीले लमही ५ दाङ्ग निवासी स्व कमल नेपालीका परिवारलाई मृत्यु दावी भुक्तानीको चेक हस्तान्तरण गरेको हो ।
  कम्पनीले बिहीबार दाङ्गको लमहीमा मृतकको घरमै पुगी मृतककी श्रीमती पुनम परिवारलाई ८ लाख ६६ हजार रुपैयाँको चेक कम्पनीका दाङ्ग शाखा प्रमुखले चेक हस्तान्तरण गरेका थिए । मृतक कमल नेपालीको गत कार्तिकमा ट्रक दुर्घटनामा परि निधन भएको थियो । निजले ४ लाखको बीमा गरि ३ बर्षमा ८० हजार विमा शुल्क जम्मा गरेका थिए ।
  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि लमही ५ का जनप्रतिनिधि वडा नं. ५ का अध्यक्ष बिनबहादुर केसीसहित अभिकर्ता, कर्मचारी, स्थानीय सञ्चारकर्मी तथा मृतकका परिवार आफन्तको उपसथिति रहेको थियो ।
  कम्पनीका शाखा प्रवन्धक केशवराज गिरीले बीमा कम्पनी सामाजिक सेवा प्रदायक सस्ंथा भएकाले वचत मात्र नभई भविष्यमा आईपर्ने जोखिम हस्तान्तण गर्ने भरपर्दो माध्यम भएको र सोहीअनुसार यस कम्पनीले प्रभावकारी रुपमा दावी भुक्तानी गर्दै आएको जानकारी गराएका थिए । कार्यक्रमको अध्यक्षता दाङ्ग शाखाका शाखा प्रवन्धक केशवराज गिरीले गरेका थिए भने कार्यक्रम संचालन दाङ्ग शाखाका अपरेसन ईन्र्चाज बसन्त भुसालले गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्