News Portal

 • माछापुच्छ्रे बैंकद्वारा हेभी इक्युपमेन्ट किन्न चाहनेलाई सहुलियत कर्जा दिने

  आर्थीकसंसार संवाददाता३० मंसिर, २०७७
  १६६१ पटक
  ३० मंसिर, २०७७

  काठमाडौं । माछापुच्छ्रे बैंकले जेसिबी ब्रान्डका हेभी इक्युपमेन्ट खरिद गर्नको लागि सहुलियत कर्जा दिने भएको छ । सोसम्बन्धी माछापुच्छ्रे बैंक र एमएडब्लु अर्थमूभर्स प्रालिबीच सम्झौता भएको छ ।
  सो सम्झौतापत्रमा एमएडब्लु अर्थमूभर्सको तर्फबाट अध्यक्ष बिष्णुकुमार अग्रवाल तथा माछापुच्छ्रे बैंकको तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सन्तोष कोइरालाले हस्ताक्षर गरेका हुन् । यससँगै दुवै कम्पनीका ग्राहकहरुले जेसिबी ब्रान्डका हेभी इक्युपमेन्ट खरिदमा माछापुच्छ्रे बैंकबाट सहुलियत दरमा कर्जा पाउने भएका छन् ।
  सम्झौताअनुसार माछापुच्छ्रे बैंकले देशभर रहेका आफ्ना शाखा कार्यालयहरुमार्फत र एमएडब्लु अर्थमूभर्स प्रालिका देशभर रहेका डिलरबाट जेसिबी ब्रान्डका नयाँ हेभी इक्युपमेन्ट खरिद गर्न चाहने ग्राहकहरुलाई सहज र सरल रुपमा सेवा प्रदान गर्नेछ ।
  बैंकले हाल १६० वटा शाखाहरु, १३३ शाखारहित बैकिङ्ग सेवा र ५ एक्सटेन्स काउण्टरसमेत गरी जम्मा २९८ स्थानमा रहेका सेवा सञ्जाल तथा १९८ वटा एटीएमहरु तथा १ हजार भन्दा बढी पिओएसमार्फत ग्राहकलाई अत्याधुनिक प्रविधिसहित सम्पूर्ण बैंकिङ्ग सुविधा प्रदान गरिरहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्