News Portal

 • कामना सेवा बैंकद्वारा लोकगायक गन्धर्बलाई आर्थिक सहयोग

  आर्थीकसंसार संवाददाता२१ मंसिर, २०७७
  २३३७ पटक
  २१ मंसिर, २०७७

  काठमाडौं । कामना सेवा विकास बैंकले लोकगायक गन्धर्बलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । बैैंकले कुनै समय स्रोतामाझ निकै लोकप्रिय बनेको सिके श्रेष्ठले रचना गरेको गीतका गायक सुरेश गन्धर्बलाई उपचारका लागि ५० हजार सहयोग गरेको छ । उनलाई बैंकले सामाजिक सुरक्षा उत्तरदायित्वमार्फत ५० हजारको चेक हस्तानतरण गरेको हो ।
  ६५ वर्षअघि भोजपुरको जरायोटारमा जन्मिएका गन्धर्ब सानै उमेरदेखि नै सारङ्गी बजाउँदै आफ्नो सुरिलो स्वरले गाउँदै धेरै स्रोताको मन जित्न सफल भएका थिए भने २०४९ सालमा धनकुटाको देब्रेवासमा रहेको रेडियो नेपालको क्षेत्रीय प्रसारण केन्द्रमा रिंकीबुङको राँगोलाई बोलको गीत रेर्कड भएको थियो । ‘रिंकीबुङको राँगोलाई ‘।।चुङकेबुङको चुलेसीले’ गीतका चर्चीत गायक सुरेश गन्धर्ब पछिल्लो केही समययता मुटुरोग, युरिक एसिड (वाथ), सुगर (मधुमेह), प्रेसर, थाइराइडजस्ता रोगहरूबाट पीडित रहेका छन् । सहयोग स्वरुपको चेक कामना सेवा बैंकका प्रदेश नं १ का प्रदेश प्रमुख सुजन छाराहाङले गन्धर्बको धरान–८ स्थित डेरामा नै पुगेर हस्तान्तरण गरेका थिए । सो सहयोग बैंक र बैंकका कर्मचारीको एक दिनको पारिश्रमिक कट्टा गरी संकलन गरी प्रदान गरिएको बैंकका प्रदेश नं. १ प्रमुख छाराहाङले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्