News Portal

 • बेष्ट फाइनान्सको शेयर लिलामीमा विक्री खुला

  आर्थीकसंसार संवाददाता४ असार, २०८१
  ६५ पटक
  ४ असार, २०८१

  काठमाडौं । बेष्ट फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडले आज असार ४ गतेबाट ३ लाख ५६ हजार ७४.५७ कित्ता संस्थापक समुहको शेयर गोप्य शिलबन्दी मार्फत विक्री गर्ने भएको छ । कम्पनीको हकप्रद शेयरको विक्री खुला गरी आवेदन माग गरिएकोमा संस्थापक शेयर बाँडफाँड भई बाँकी रहेको शेयर लिलामी मार्फत विक्री गर्न लागेको हो ।

  सो शेयरको न्यूनतम मूल्य प्रतिकित्ता १ सय रुपैयाँ रहेको छ । उक्त शेयरमा जोकोही व्यक्ति, कम्पनी सबैले आवेदन दिन पाउनेछन् । शेयर खरिदका लागि आवेदन दिँदा घटीमा १ हजार र बढीमा सबै कित्ताका लागि आवेदन दिन पाइनेछ । उक्त शेयरमा असार ११ गते बैंकिङ्ग समयसम्म मात्र आवेदन दिन पाइे जनाएको छ ।

  शेयरको बिक्री प्रबन्धकमा ग्लोबल आइएमई क्यापिटल लिमिटेड रहेको छ ।आवेदन फाराम कम्पनीको केन्द्रीय कार्यालय र कमलादी, मिलनचोक, अमरपथ, नेपालगंज, घोराही, इटहरी, नारायणगढ, वीरगंज र न्यूरोड शाखाका साथै ग्लोबल आइएमई बैंकको विरेन्द्रनगर र धनगढी शाखामा पेश गर्न सकिने कम्पनीको भनाई छ ।
  प्रतिकृया दिनुहोस्