News Portal

 • मेटलाइफद्वारा भोजपुरमा बीमाको पहुँच विस्तार गर्न सचेतना कार्यक्रम आयोजना

  आर्थीकसंसार संवाददाता३० असोज, २०८०
  १८५ पटक
  ३० असोज, २०८०

  भोजपुर । मेटलाइफले हालै भोजपुर नगरपालिका तालिम हलमा ८० भन्दा बढी सहभागीहरुका लागि बीमा सचेतना कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । यस अन्तरक्रियात्मक कार्यक्रम मार्फत, कम्पनीले भोजपुरका स्थानीयमा आर्थिक सुरक्षाको भावना सिर्जना गर्ने र राम्रो भविष्यको लागि सूचित निर्णयहरू गर्न सक्षम हुने आशा मेटलाइफल राखेको छ ।

  मेटलाइफले स्थानीय समुदायमा बीमाको पहुँच विस्तार गर्न भोजपुरमा आफ्नो सम्पर्क कार्यालय पनि खोलेको छ । मेटलाइफ नेपालका उपाध्यक्ष तथा महाप्रबन्धक निर्मल काजी श्रेष्ठले बैंक रोड, वडा नं. ८, भोजपुर नगरपालिकामा मेटलाइफको सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गरेका थिए । यस कार्यालयले स्थानीयहरूलाई नवीन बीमा समाधानहरू र उनीहरुको डिजिटलाइज्ड बीमा सेवाहरूको उपलब्धताको बारेमा पहुँच गर्न र शिक्षित गर्न केन्द्रको रूपमा काम गर्नेछ ।

  यस कदमले व्यक्ति र परिवारहरू अप्रत्याशित जोखिम र परिस्थितिहरूबाट पर्याप्त रूपमा सुरक्षित छन् भनी सुनिश्चित गर्न मेटलाइफको अटल समर्पण सहित यस क्षेत्रको बीमा समाधानहरू प्रवर्द्धन गर्ने उनीहरुहरूको प्रतिबद्धतालाई जनाउँछ ।

  मेटलाइफ नेपालको कर्पोरेट सामाजिक उत्तरदायित्व पहल अन्तर्गत, कम्पनीले भोजपुर बहुमुखी क्याम्पसलाई तीनवटा प्रोजेक्टर पनि अनुदान दिएको छ । यस पहलले विद्यार्थीहरूका लागि सिकाइ अनुभव मात्र बढाउँदैन तर यस क्षेत्रमा डिजिटलाइज्ड शिक्षाको पालनपोषण गर्न मेटलाइफको प्रतिबद्धतालाई पनि जोड दिन्छ। यी पहलहरूले कम्पनी र स्थानीय बीचको सम्बन्धलाई बलियो बनाउँछ र भोजपुरका युवाहरूलाई उनीहरूको समुदायमा उत्कृष्टता हासिल गर्न उज्ज्वल भविष्यको लागि मार्ग प्रशस्त गर्दछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्