News Portal

 • कोका–कोला नेपालले ल्यायो “चिल एन विन २.०” क्याम्पेन

  आर्थीकसंसार संवाददाता४ असोज, २०८०
  २१७ पटक
  ४ असोज, २०८०

  काठमाडौं । कोका कोला नेपालले “चिल एन विन” को अपार सफलता पछि “चिल एन विन २.०” क्याम्पेन फेरी लिएर आएको छ । यो क्याम्पेनले ग्राहकहरूलाई बम्पर पुरस्कारको रूपमा एउटा कार तथा साप्ताहिक रूपमा ८ जनाका लागि एउटा बाइक लगायतका पुरस्कारहरू जित्ने अवसर प्रदान गर्नेछ । साथै दैनिक टप–अपसहित स्मार्टफोनहरू पनि प्रदान गरिनेछ । यस रोमाञ्चक क्याम्पेनले ग्राहकवर्गमाझ अनेकौं एक्साईटिङ्ग पुरस्कारहरू जित्ने सम्भावना अगाडि ल्याएको छ ।

  यस क्याम्पेनमा सहभागी हुन ग्राहकहरूले कोका–कोला, स्प्राइट वा फ्यान्टाका पेट बोतलहरूको लेबलको पछाडि वा कुनै रिटर्नेबल ग्लास बोतलहरू (आरजीबी) को बिर्कोमुनि प्रिन्ट गरिएको युनिक कोड एसएमएस गर्नुपर्नेछ । यी कोडहरू “चिल एन विन २.०” क्याम्पेनको वेबसाइट www.sprite.com.np  मा पनि पठाउन सकिन्छ । एसएमएस मार्फत इन्टर गर्न, सहभागीहरूले मेसेज बक्समा <COKE> <SPACE> <LABEL o’lgs sf]8> <SPACE> <FULL NAME> टाईप गरी ३४००१ मा एसएमएस पठाउनु पर्ने हुन्छ । यसको विकल्पमा ग्राहकहरूले लेबलमा रहेको विशेष क्युआर कोड स्क्यान गर्न पनि सक्नेछन् । प्रत्येक दिन एक भाग्यशाली विजेतालाई रोमाञ्चक अफरहरू प्रदान गरिनेछ ।

  “चिल एन विन २.०” क्याम्पेन १ सेप्टेम्बर २०२३ मा सुरु भई ३१ अक्टोबरसम्म चल्नेछ । ग्राहकहरूले यस क्याम्पेनमा भाग लिएर धेरै भव्य र रोमाञ्चक पुरस्कारहरू जित्ने मौका पाउनेछन् ।

  नेपालमा कोका–कोलाले यस किसिमको क्याम्पेन ल्याएको यो पहिलो पटक भने होइन । कोका–कोला नेपालले आफ्ना ग्राहकहरूलाई रोमाञ्चक र आकर्षक दुवै किसिमका क्याम्पेनहरू प्रदान गर्दै आएको छ । “चिल एन विन” को पहिलो संस्करण, “क्याप मा कार” तथा “स्प्राइटसंग जित्ने मौका” कोका–कोलाको गत वर्षका स्मरणीय क्याम्पेनहरू मध्येका केही क्याम्पेन हुन् ।

  “चिल एन विन २.०” को साथमा कोका–कोलाले नेपालभरका ग्राहकवर्गलाई रिफ्रेशमेन्टका साथै अविस्मरणीय अनुभवहरू प्रदान गर्ने आफ्नो प्रतिबद्धता कायम राखेको छ । अब कोका–कोला, स्प्राइट तथा फ्यान्टा पिएर एक्साईटिङ्ग उपहार जित्न तयार हुनुहोस् !

  तलको क्युआर कोड क्याम्पेनको आधिकारिक वेबसाइटमा रिडिरेक्ट हुनेछ ।

  क्युआर कोड

  प्रतिकृया दिनुहोस्