News Portal

 • लिटमस केबलद्वारा नेपाली क्रिकेट टोलीको जर्सी प्रायोजन

  आर्थीकसंसार संवाददाता१९ वैशाख, २०७९
  ५४३ पटक
  १९ वैशाख, २०७९

  काठमाडौं । नेपालको अग्रणी केबल ब्राण्ड लिटमस केबलले अप्रिल ३० देखि मे ९ सम्म त्रिभुवन विश्वविद्यालय क्रिकेट रंगशालामा हुने नेपाल र जिम्बावे (ए) बीचको द्विपक्षीय एकदिवसीय र टी–२० सिरिजका लागि नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीको जर्सी प्रायोजन गरेको छ ।
  सिरिजको तालिकाअनुसार नेपालले ३० अप्रिल, २ मे र ४ मेमा ३ वटा एकदीवसीय खेल खेल्नेछ भने ३ वटा टी–२० खेल ६, ७ र ९ मेमा खेल्नेछ ।
  रमेश कर्पोरेशनका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक रोहित गुप्ताले भन्नुभयो ‘राष्ट्रिय टिमसँग सहकार्य गर्न पाउँदा हामी गौरवान्वित भएका छौं ।’ यो सहकार्यले नेपाली क्रिकेटको विकास र सफलतामा योगदान पुर्याउने छ भन्ने कुरामा म विश्वस्त छु । हामी नेपाली क्रिकेट टोलीका सबै सदस्यहरूलाई हार्दिक शुभकामना र हार्दिक कृतज्ञता व्यक्त गर्दछौं ।
  सन् १९७७ मा स्थापना भएको लुम्बिनी विद्युत उद्योग प्रा.लि नेपालको पहिलो एल्युमिनियम कन्डक्टर स्टिल रिइन्फोर्स्ड (ACSR) उत्पादन कम्पनी हो। यस कम्पनिले चार दशकदेखि अत्याधुनिक जर्मन प्रविधि र पूर्वाधारहरू प्रयोग गरि लिटमस केबल्स ब्रान्डअन्तर्गत उच्च गुणस्तरीय तार र केबलहरू उत्पादन गर्दै आएको छ ।
  लुम्बिनी विद्युत उद्योग प्रा.लि. नेपालको सबैभन्दा ठूलो निजी औद्योगिक एवं व्यापारिक समूहमध्ये एक रमेश कर्पको भगिनी संस्थाका रुपमा रहँदै आएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्