News Portal

 • महालक्ष्मी विकास बैंकले बैतडीको विद्यालयलाई दियो खेलकुद सामाग्री

  आर्थीकसंसार संवाददाता१ चैत्र, २०७८
  ६४२ पटक
  १ चैत्र, २०७८

  काठमाडौं । महालक्ष्मी बिकास बैकले संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्तर्गत  भुमेश्वर माध्यमिक विद्यालयलाई सहयोग गरेको छ । बैंकले बैतडीको पाटन ̵ ४ स्थित विद्यालयलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गरेको हो ।
  बैतडीले भलिबल खेलमा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय खेलाडीहरु उत्पादन गरिसकेकाले उक्त क्षेत्रका खेलाडीहरुलाई खेलप्रति थप हौसला प्रदान सामाग्रीहरु हस्तान्तरण गरिएको पाटनका शाखा प्रबन्धक विजय शाहले बताए ।
  यस्तै बैंकको यस सहयोगबाट विद्यार्थीहरु निकै उत्साहिल भएको विद्यालयका प्रधानाध्यापक विरेन्द्र बहादुर चन्दले बताए ।
  बैंकले कुल १०३ वटा शाखाहरु मार्फत करिब ६ लाख ग्राहकहरुलाई वित्तिय सेवाहरु प्रदान गर्दै आईरहेको छ ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्