News Portal

 • लक्ष्मी बैंकको १४२औं शाखा भक्तपुरको कमलविनायकमा

  आर्थीकसंसार संवाददाता१० फागुन, २०७८
  ६६६ पटक
  १० फागुन, २०७८

  काठमाडौं । लक्ष्मी बैंकले भक्तपुर जिल्लाको सोही नगरपालिकाको वडा न। १० को कमलविनायकमा सञ्चालनमा ल्याएकोे छ ।
  यस शाखामार्फत बैंकले ग्राहकहरुको वित्तीय आवश्यकता पूरा गर्न आवश्यक सम्पूर्ण रिटेल बैंकिङ सेवाका पुर्याउने लक्ष्य राखेको जनाएको छ ।
  यस नयाँ शाखाको सुरुवातसँगै लक्ष्मी बैंकको शाखा सञ्जाल ५० जिल्लामा १४२ शाखा, ११ एक्सटेन्सन काउन्टर र ५ हस्पिटल सेवा काउन्टर, १७३ एटीएम, २५ सयभन्दा बढि रेमिट्यान्स एजेन्ट तथा ६३ शाखा रहित बैंकिङ एजेन्टहरु पुगेको छ।
  यो शाखाको विस्तारसँगै बैंकले ग्राहकहरुलाई उनीहरुकै रोजाइको माध्यम अर्थात् शाखा कार्यालय, इन्टरनेट बैंकिङ्ग र मोबाइल फोनमार्फत बैंकिङ्ग सेवाप्रादन गरी सहरी तथा अर्धसहरी क्षेत्रमा आफ्नो ब्राण्ड तथा ग्राहक अनुभवलाई अझ सशक्त पार्ने नीतिअनुरुप महत्वपूर्ण फड्को मार्ने विश्वास लिएको बैंकले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्