News Portal

 • अब ५ लाख डिपोजिटमै आकर्षक घडेरी

  आर्थीकसंसार संवाददाता१७ माघ, २०७८
  ६७० पटक
  १७ माघ, २०७८

  काठमाडौं । ‘कोहलपुर स्मार्ट न्यु सिटी’ कोहलपुर डेभलपर्सले ल्याएको अवधारणा हो । यो सिटी अहिले जतासुकै भाईरल भएको छ । यसको मुख्य कारण भनेको स्मार्ट न्यु सिटीको सुन्दरता हो । चारैतिर हरियाली अनि सुन्दर पिच बाटोले यो सिटी मनमोहक देखिन्छ ।
  टाढादेखि भाइरल रोड हेर्न दैनिक सयौंको संख्यामा आउने गरेका छन् । यहाँ म्युजिक भिडियो बनाउन, सेल्फी खिच्न तथा टिकटक बनाउन आउनेको घुइँचो लाग्ने गरेको छ ।
  यो सडक खेतको बीचमा बनेको छ । सामाजिक सञ्जाल टिकटकमा भाइरल भएको देखेर घुम्न आउनेको संख्या अधिक छ ।
  नेपालको मध्य पश्चिम क्षेत्रको विकासोन्मुख शहर कोहलपुरबाट कर्णालीतर्फ कोहलपुर डेभलपर्सले ल्याएको ५०० भन्दा बढी स्मार्ट घडेरीहरु मासिक सरल किस्तामै उपलब्ध छन् ।
  यो मध्य पश्चिम र सुदूरपश्चिम क्षेत्रको प्रमुख व्यापारिक क्षेत्रको रुपमा विकसित हुँदै गएको थलो हो । यस सिटीमा पानीको निकासको व्यवस्था गरिएको छ । साथै कालोपत्रे, बिजुली बत्ती ,खानेपानी, नगर बसपार्क, अस्पताल, शितभण्डारका साथै पर्याप्त खुल्ला क्षेत्र रहेको छ ।
  नेपाल सरकारको सम्बन्धित निकायबाट स्वीकृति प्राप्त, वास्तुशास्त्र अनुसार डिजाइन गरिएको यस परियोजना २०% मूल्य भुक्तान गरी वार्षिक करिब ११% व्याजदरमा ५ वर्षे मासिक किस्तामा भुक्तान गर्न सकिन्छ । सिटीमा आवश्यकताअनुसार ७ धुर वा सो भन्दा माथि धुरका घडेरी उपलब्ध छन् । सिटी कोहलपुर चौराहदेखी ६ किलोमिटर पश्चिम दुरीमा अवस्थित छ ।
  जग्गा किन्न या सोधपुछको लागि निम्न नम्बरमा सम्पर्क गर्न सकिने कोहलपुर स्मार्ट न्यु सिटीका व्यवस्थापक सुरेश आचार्य बताउनुहुन्छ ।
  कोहलपुर आसपास हुनेका लागी: ९८६८१०५४६४,९८४१५८४३६६ काठमाडौं : ९८५१०७७३३८,९८५१११४०६३

  प्रतिकृया दिनुहोस्