News Portal

 • स्मार्ट लगानीकर्ताहरुका लागि ज्योति विकास बैंकको ‘ज्योति स्मार्ट सेभिङ्ग’ बचत खाता

  आर्थीकसंसार संवाददाता१७ साउन, २०७८
  ५७५ पटक
  १७ साउन, २०७८

  काठमाडौं । ज्योति विकास बैंकले सेयर बजारमा लगानी गर्न ईच्छुक नयाँ लगानीकर्ताहरुलाई लक्षित गर्दै शुन्य मौज्दातमा बचत, हितग्राही खाता (डिम्याट खाता) र मेरो सेयर लगायतको ३ वटै सुविधा भएको ज्योति स्मार्ट सेभिङ्ग बचत योजना सार्वजनिक गरेको छ ।
  बचत सँगसँगै डिम्याट खाता र मेरो सेयर सुविधा लिई लगानी गर्न सहज तथा सरल गराउने उद्देश्यले ग्राहकहरुको लागि ज्योति स्मार्ट सेभिङ्ग्स खाता सञ्चालनमा ल्याइएको हो । यस बचत खातामा ग्राहकहरुले शुन्य मौज्दातमै निम्न सुविधाहरु पाउन सक्नुहुनेछ :
  – निःशुल्क डिम्याट खाता र पहिलो वर्षको सेवा शुल्क
  – निःशुल्क मेरोसेयर रजिस्ट्रेशन शुल्क
  – निःशुल्क सि–आस्वा
  – निःशुल्क मोबाईल बैंकिङ सेवा
  – निःशुल्क इन्टरनेट बैंकिङ सेवा
  – निःशुल्क डेबिट कार्ड
  यसका साथै बचत खातामा महिला निक्षेपकर्ताहरुको लागि ज्योति लकर सुविधाको बार्षिक सेवा शुल्कमा ५०% छुट र धितो रकममा ३०% छुटको सुविधाहरु पनि रहेका छन् । ज्योति स्मार्ट सेभिङ्ग खाता बैंकको सम्पूर्ण १०५ शाखाहरु र अनलाइनमार्फत पनि खोल्न सकिने छ । ज्योति विकास बैंक ग्राहक केन्द्रित भई ग्राहकहरुको आवश्यकता र मागहरुलाई अनुशरण गर्दै नवीनतम सुविधाहरु ल्याई ग्राहकहरुको बैंकसँगको कारोबारलाई थप दीर्घकालीन र प्रभावकारी बनाउन सक्रिय रहँदै आएको छ । ज्योति विकास बैंकले हाल १०५ शाखा कार्यालय, १ एक्सटेन्सन काउन्टर तथा ६२ वटा एटीएममार्फत सेवा उपलव्ध गराउँदै आइरहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्