News Portal

 • हिमालयन रिले पुनर्बीमा कम्पनी सञ्चालन गर्ने अनुमति पायो

  आर्थीकसंसार संवाददाता१७ जेठ, २०७८
  ५६९ पटक
  १७ जेठ, २०७८

  काठमाडौं । बीमा समितिले हिमालयन रिलाई पुनर्बीमा कम्पनीको लाइसेन्स दिने भएको छ । हिजो बसेको बीमा समिति संचालक समिति बैठकले हिमालयन रिलाई पुनर्बीमा कम्पनी संचालनको सहमति दिने निर्णय भएको समितिका प्रवक्ता राजुरमण पौडेलले जानकारी दिए ।
  समितिले गत बैशाख १६ गते सार्वजनिक सूचना प्रकाशित गरी एउटा पुनर्बीमा कम्पनी संचालनको अनुमति दिने जानकारी दिएको थियो । समितिको सो सूचनाअनुसार ५ वटा कम्पनीले आवेदन दिएका थिए । आवेदन दिएकामध्ये हिमालय रिले सहमति पाएको हो ।
  हिमालयन रि–इन्स्योरेन्सको लगानीकर्तामा नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघका अध्यक्ष शेखर गोल्छा, पूर्व अध्यक्ष पशुपति मुरारका, पूर्व अध्यक्ष भवानी राणा, नेपाल परिसंघका अध्यक्ष सतीशकुमार मोर, शंकर ग्रुपका साहिल अग्रवाल र सुलभ अग्रवाल, केएल दुगड ग्रुपका विकास दुगड, एमभि दुगड ग्रुपका विवेक दुगड, लक्की ग्रुपका रोहित गुप्तालगायत व्यवसायिक घराना संलग्न छन् ।
  समितिले आवेदन मागेकामा हिमालयसहित प्रुडेन्सियल, अन्नपूर्ण, काठमाडौं र जेन्युइन रिले आवेदन दिएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्