News Portal

 • सहकारी बैंकको कर्जा तथा जोखिम व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न

  आर्थीकसंसार संवाददाता२१ फागुन, २०७७
  १८७० पटक
  २१ फागुन, २०७७

  कावासोती । राष्ट्रिय सहकारी बैंक लिमिटेड कावासोती शाखाको आयोजनामा सञ्चालित दुईदिने कर्जा तथा जोखिम व्यवस्थापन तालिम बिहीबार सम्पन्न भएको छ ।
  सदस्य सहकारी संस्थाहरुको वित्तीय व्यवस्थापनका साथै कर्जा परिचालन र जोखिम न्यूनीकरणमा सहयोग पुर्याउने उद्देश्यका साथ तालिम सञ्चालन गरिएको थियो ।
  सहकारी संघ संस्थाहरुले आफ्ना सदस्यहरुलाई प्रवाह गर्ने कर्जालाई व्यवस्थित तथा जोखिमरहित बनाउनका लागि तालिम सहयोगी भएको सहभागीहरुले बताएका थिए । समापन कार्यक्रममा बैंकका सञ्चालक तथा गण्डकी प्रदेशका संयोजक रामबहादुर जिसीले सहकारीको नियमित कामलाई प्रभावकारी बनाउनुका साथै सहकारी क्षेत्रको साख बृद्धि गर्नका लागि कर्जा तथा जोखिम व्यवस्थापनमा ध्यान दिनुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।
  उहाँले सहकारी क्षेत्रले गर्ने काम प्रभावकारी र प्रतिफलमुखी बनाउन सकेमा सिंगो सहकारी अभियानको भूमिका बढ्ने भएकाले सबै सहकारीहरुले आफ्नो संस्थालाई नीतिसम्मत र प्रविधिमैत्री रुपमा सञ्चालनमा ध्यान दिनुपर्ने बताउनुभयो ।
  कार्यक्रममा तालिमका सहजकर्ता तथा वैंकका तालिम विभागका अधिकृत नारायण वेलवासेले तालिमको प्रभावकारीताका बारेमा आफ्नो धारणा राख्नु भएको थियो ।
  कार्यक्रम राष्ट्रिय सहकारी बैंक कावासोती शाखा व्यवस्थापन उपसमितिका संयोजक तिलक पराजुलीको अध्यक्षता र शाखा प्रमुख रुक्मत श्रेष्ठको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो । तालिममा नवलपुरमा सञ्चालित विभिन्न सहकारी संस्थाका कर्जासँग सम्बन्धित कर्मचारी र सञ्चालक ४० जनाको सहभागिता रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्