News Portal

 • कुमारी बैंक र होटेल ल्याण्डमार्ककाबीच छुटसम्बन्धी सम्झौता

  आर्थीकसंसार संवाददाता१९ असोज, २०७७
  १६२९ पटक
  १९ असोज, २०७७

  काठमाडौं । कुमारी बैंक र होटेल ल्याण्डमार्कका बीच होटलका विभिन्न सेवा सुविधाहरुमा छुट प्रावधान सम्बन्धी सम्झौता भएको छ ।
  उक्त सम्झौतापश्चात कुमारी बैंकका डेबिट/क्रेडिट कार्डवाहकहरुलगायत ग्राहकहरूले होटेल ल्याण्डमार्क अन्तर्गतका दरबारमार्ग, चितवन, पोखरास्थित विभिन्न होटेल र रिसोर्टहरूको साधारण रूम शुल्कमा ३०५, विशेष प्याकेजहरुमा ५५, खानपानमा १५५ सम्मको छुटलगायत सोही होटेल/रिसोर्टहरूका अतिरिक्त मनोरञ्जनात्मक क्रियाकलापहरुमा पनि विविध सहुलियत पाउनेछन् ।
  उक्त सम्झौतापत्रमा बैंकका बजार व्यवस्थापन प्रमुख नवीन मुनि बज्राचार्य र होटेल ल्याण्डमार्कका उपाध्यक्ष शरद प्रधानले हस्ताक्षर गरे । सो सहकार्यले कुमारी बैंकका ग्राहकवर्गको यस समूहअन्तर्गतका होटेल, रिसोर्ट तथा रेष्टुरेन्टतर्फ आकर्षण बढ्ने तथा सोही होटेल बसाई, खानपान आदिमा सहजता पुग्ने बैंकले विश्वास लिएको जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्