News Portal

 • एलआइसी नेपालले गर्यो उत्कृष्ट कार्य गर्ने अभिकर्ता तथा एजेन्सी म्यानेजरलाई सम्मान

  आर्थीकसंसार संवाददाता२० कार्तिक, २०७९
  १११ पटक
  २० कार्तिक, २०७९

  काठमाडौं । लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशन(नेपाल)ले उत्कृष्ट कार्य गर्ने आफ्ना अभिकर्ता एवम् एजेन्सी म्यानेजरलाई सम्मान गरेको छ । कम्पनीले उत्कृष्ट कार्य सम्पादन गर्ने कम्पनीका ४०० भन्दा बढी अभिकर्ता तथा एजेन्सी म्यानेजरलाई काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच सम्मान गरेको हो ।
  उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथीका रुपमा एलआइसी इण्डियाका नं१ अभिकर्ता भरत पोरेखले आफ्ना अनुभव बाड्दै अभिकर्ताहरुलाई उत्प्रेरित गरेका थिए ।
  कार्यक्रममा कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत तथा निर्देश एलपी दासले वर्तमान विषम परिस्थितीको वावजुद पनि यस बीमा कम्पनीले बीमाको माध्यमबाट मानिसको जीवनमा आइपर्ने जोखिमलाई न्युनिकरण गरी आम नागरिकको विश्वास जित्न सफल भएको कुरा बताए ।त्यस्तै, उनले कम्पनीलाई सफलताको यस उचाईमा पुर्याउन सहयोग गर्ने अभिकर्ताहरुलाई धन्यावाद ज्ञापन समेत गरे ।
  करिब २३ वर्षअघि स्थापना भएको यस कम्पनीले आफ्ना बीमितहरुलाई निरन्तर रुपमा उत्कृष्ट बीमा सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्