News Portal

 • सानिमाले ल्यायो सानिमा सजिलो इ–बैकिङ्ग नयाँ वर्ष धमाका योजना

  आर्थीकसंसार संवाददाता१५ पुष, २०७८
  ८८७ पटक
  १५ पुष, २०७८

  काठमाडौं । सानिमा बैंकले सानिमा सजिलो इ–बैंकिङ्ग नयाँ वर्ष धमाका योजना ल्याएको छ । नयाँ वर्ष २०२२ को अवसरमा सानिमा बैंकले आफ्ना ग्राहकहरुको लागि “सानिमा सजिलो इ–बैकिङ्ग नयाँ वर्ष धमाका योजना” सार्वजनिक गरेको हो । यस योजनाअन्तर्गत ग्राहकहरुले सानिमा सजिलो इ–बैकिङ्ग मार्फत कारोबार गरी आकर्षक पुरस्कारहरु जित्न सक्ने बैंकले जनाएको छ ।
  बैंकका अनुसार मोबाइल एप निर्माता एफ वन सफ्टसँगको सहकार्यमा सञ्चालित यस योजनामा ३ जना भाग्यशाली विजेताले आईफोन १३, २ जना भाग्यशाली जोडीले बाली–इन्डोनेसिया भ्रमण र ५ जना भाग्यशाली जोडीले पोखरा भ्रमण पुरस्कारमा प्राप्त गर्न सक्ने छन् । त्यस्तै, पहिलो पटक कारोबार गर्ने १० जना ग्राहकले प्रत्येक दिन रु. १०० क्यासब्याक पनि प्राप्त गर्न सक्ने छन् ।
  यस योजनामा सहभागी हुनका लागि ग्राहकहरूले सानिमा बैंकको मोबाइल बैकिङ्ग एप सानिमा सजिलो इ–बैकिङ्ग प्रयोग गरी ३ महिनामा कम्तीमा १५ वटा कारोबार गर्नुपर्नेछ । यो योजना जनवरी १ देखि मार्च ३१, २०२२ सम्म लागू हुने बैंकले जनाएको छ ।
  सानिमा बैंकको देशभर ११९ वटा कार्यालय र ९७ वटा एटिएम मार्फत बैंकिङ सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्