News Portal

 • नेपाल बैंक छत्रमान सिंह स्वर्ण पदक पाउने बबिता ग्वाछा सम्मानित

  आर्थीकसंसार संवाददाता१४ पुष, २०७८
  ९४१ पटक
  १४ पुष, २०७८

  काठमाडौं । नेपाल बैंकले नेपाल बैंक लिमिटेड छत्रमान सिंह केसी स्वर्ण पदक प्राप्त गर्ने बबिता ग्वाछालाई सम्मान गरेको छ । ग्वाछाले त्रिवि व्यवस्थापन संङ्कायअन्तर्गत स्नातक तहमा सर्वोत्कृष्ठ स्थान हासिल गरी उक्त पदक पाएकी हुन् ।
  भक्तपुरको बागेश्वरी कलेजमा अध्ययनर बबिता ग्वाछालाई त्रिभुवन विश्वविद्यालयको ४७औं दिक्षान्त समारोहको अवसरमा सम्माननीय प्रधानमन्त्री तथा त्रिभुवन विश्वविद्यालयका कुलपति शेरबहादुर देउवाले नेपाल बैंक छत्रमान सिंह केसी स्वर्ण पदक प्रदान गरेका थिए ।
  वि.सं. २०२२ साल माघ ११ गते एक लाख रुपैयाँको अक्षयकोष स्थापना गरी सुरु भएको उक्त पदक त्रिभुवन विश्वविद्यालय व्यवस्थापन सङ्कायमा सर्वोकृष्ट हुनेलाई प्रत्येक वर्ष त्रिभुवन विश्वविद्यालयको दिक्षान्त समारोहको दिन प्रदान गरिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्